lastekaup

Tellimisinfo

lastele

MÜÜGITINGIMUSED (alates 01.06.2022)

Käesolevad tingimused kehtivad Brands4Kids OÜ internetileheküljelt www.lastekaup.eu tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Brands4kids OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Tellija”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Tellija tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Tellijat eraldi teavitama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Tellija, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD

* www.lastekaup.eu e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% (alates 01.06.2014). Kui Tellija on registreeritud kasutaja, siis üldjuhul kehtib soodustus -5% tavahinnast.

*Ostudel, mille kogusumma jääb alla 100 euro, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tellija valitud tarneviisile, vt Kauba kohele toimetamise kulud ja tähtajad
* Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

* Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tellija ja Lastekaubad internetis OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

* E-pood www.lastekaup.eu jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lastekaup.eu.

 

TASUMINE

Tellijal on võimalus ostu eest tasuda kõikides pankades e-postile saadetava tellimuskinnituse alusel. Selgitusse palume märkida tellimuse number.

Alates summast 65 eurot on võimalik tasuda kaupade eest ka järelmaksuga.

KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning lisage soovitud toode ostukorvi “lisa ostukorvi”

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus, täitke nõutud väljad oma andmetega ning vajutage nupule  “esita tellimus“. Edasi valige kas soovite maksta arvega või maksa pangas või tasuda järelmaksuga (võimalus avaneb automaatselt kui tellimus on suurem kui 65 eurot).

*Maksa pangalingiga
Valige sobiv pank (Swedbank, SEB, Danske Bank ) ja sooritage makse - vajutage kindlasti nuppu “tagasi kaupmehe juurde” Nordea Panga kliendid saavad maksta valides - maksa arvega.


*Maksta arvega
Teile saadetakse e-postiga tellimuskinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse. See ei kehti siis, kui Müüja ja Tellija on sõlminud kauba eest tasumise osas erikokkuleppe.

*Maksa järelmaksuga
Järelmaksu taotlemiseks valige tellimisel makseviisiks "soovin maksta järelmaksuga" ning täitke vajalikud väljad. Lisage ka konto väljavõte ning saatke taotlus. Vastuse saab paari tööpäeva jooksul.

 

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist Lastekaubad internetis OÜ arveldusarvele.
NB! Jälgige ka toote juures olevat tarneaega - kui kauba juures on märgitud tarneajaks 7 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 7 päeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile. Pikema tarneaja puhul palume kindlasti valida tasumine arvega. Tellimuse kinnitamiseks tasuda arvest 50%.

KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

Kui tellimuse summa on suurem kui 100 EUR on transport üle Eesti TASUTA.

Väiksema ostusumma puhul on Tellijal järgnevad võimalused:

* SmartPOST (alates 2.75 EUR)
Väiksemaid tooteid on võimalik tellida ka SmartPOSTiga, selleks valige transpordi menüüst VÄIKSEIM pakutav SmartPOSTi kapp. Pakiautomaatide asukohad leiate
siit.
Täpsem info kuidas saate paki kätte
siit.

 

* Kuller (5 EUR)
Kauba toob kohale kullerfirma (DPD Eesti, Jetpak, Eesti Post)
Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks. Pakke toimetatakse kohale tööpäevadel 9.00-18.00.
 


Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul, hiljemalt nädalaga (tooted kohe saadaval). Järgida tuleb toote juures olevat tarneaega, kui kauba juures on märgitud tarneajaks näiteks 7 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 7 tööpäeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile.  Osasaadetisi täidetakse ainult kokkuleppel, üldjuhul saadetakse kaup korraga.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Tellijat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info(at)lastekaup.eu või Lastekaubad internetis OÜ kontakttelefonile 53 052 444.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

KAUPADE TAGASTAMINE

Pärast tellimuse kättesaamist on Tellijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Tagastada ei ole võimalik:
* toodet
, mis on valmistatud, arvestades Tellija isiklikke vajadusi;
* toodet, mis on valmistatud Tellija esitatud tingimuste kohaselt;
* audio- ja videosalvestiste või arvutitarkvara üleandmiseks, kui Tellija on avanud ümbrise;

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tellija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tellija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab siit : {fail9} ning saata see e-postile info(at)lastekaup.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.


Tellija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. 
Kauba tagastamine toimub Tellija kulul (kuni summani 10 eurot) ja Lastekaubad internetis OÜ ei hüvita kauba tagastamisega tekkinud kulusid, välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellitule.

 

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi samale arvelduskontole millelt toimus tasumine 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemisest.

NB! Kohapeal ostetud toodetel puudub tagastusõigus. Kokkuleppel on võimalik kaup vahetada mõne muu toote vastu.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

Müüja vastutab Tellijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tellijale.

Tellijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Müüja poole, esitades arve, või tellimuse kinnituse, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Müüja ja Tellija omavahel kokku.
Müüja ei vastuta Tellija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postile info(at)lastekaup.eu pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus. Pretensiooni vormi leiate siit: {fail10} 

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tellijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Tellijal on õigus nõuda Müüjalt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui Müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub või Müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud.

 

NB! Kergesti purunevatel, sh täispuhutavatel toodetel pretensioonid esitada 5 päeva jooksul. Pretensioon võetakse menetlusse kui viga on ilmnenud esmasel kasutamisel.


MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Tellijale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.
Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil 53 052 444 või e-post aadressil info(at)lastekaup.eu
Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.


VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

 

Brands4kids OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Lastekaubad internetis OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Brands4kids OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Brands4kids OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Brands4kids OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud)..
 
PRIVAATSUS

Tellija isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele - kullerfirma, Eesti Post, SmartPOST, järelmaksu korral meie järelmaksu pakkuv parnter jne.

Müüjal on õigus kasutada Tellija e-postii aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.


TELLIJA ÕIGUS PÖÖRDUDA TARBIJAKAEBUSTE KOMISJONI POOLE


Kui Müüja on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Müüja pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tellija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud
Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

 

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil 53 052 444 või e-post aadressil info(at)lastekaup.eu .  Telefonile vastame E-L 9-18, e-kirjadele vastame kuni 7 tööpäeva jooksul, kiiremates küsimustes palume helistada.

 

                 

 

lastekas
emmele

Kategooriad

Logi sisse

Kasutaja:
Parool:
Pole veel kasutaja? Registreeri
Unustasid parooli? Küsi uus!

Liitu uudiskirjaga Uudiskiri

Nimi:
E-post:
K. Kood:
E-post hoitakse 100% kaitstud!

Liitu Facebook-iga

Liitu ning ole esimene kes saab teada uutest pakkumistest, kampaaniatest, uutest toodetest ja kõigest muust lehel toimuvast.

Makseviisid jm. mänguasjad

pehmed mänguasjad