lastekaup

Kõhukas -50% LÕPUMÜÜK

Kõhukas -50% LÕPUMÜÜK
Toode Kõhukas -50% LÕPUMÜÜK
Hind 6.35 € 12.70 €
Toote kood oranž
Saadavus Kohe saadaval
Suuruse valik
- +

Must Kõhukas sobib kandmiseks erinevat värvi riietega - praktiline abivahend riietumisel ning hoiab ka selja soojana.

Toode on Eestis valmistatud. Pehme kangas: 95% puuvill, 5% elastaan. Saadaval kolmes suuruses.

Stiilne, mugav ja praktiline abiline!

KÕHUKAS aitab muuta rasedusaegse riietumise mugavamaks ja on abiks ka peale sünnitust!

* Kanna oma lemmikriideid kauem
* Varja avatud püksilukud ja seelikunööbid
* Lisa pluusidele pikkust, hoia selg ja kõht talvel soojana
* Pöördu peale sünnitust kiiremini tagasi oma tavapäraste riiete juurde
* Muuda imetamine mugavaks ja diskreetseks
* Kasuta KÕHUKAT suvel kerge topina või hoia kõht päevitades otsese päikesekiirguse eest
* Kasuta KÕHUKAT imetamise alguses pesemisel, et kaitsta tundlikke rindu otsese veesurve eest.

KÕHUKAS on maailmas üks armastatumaid ja populaarsemaid rasedusaegseid aksessuaare, mille abil on võimalik oma lemmikriideid kauem kanda.

Ajal, mil olemasolevad riided ei taha enam selga mahtuda ning rasedatele mõeldud riided on veel liiga suured, lahendab pehme ja mugav KÕHUKAS riietumisega seotud probleemid kavalalt ning lihtsalt.

Kui riided hakkavad tasapisi seljas kitsad tunduma, saad seda kasutada, et varjata avatud püksilukud ja seelikunööbid, mis enam kinni ei mahu. Sel ajal on KÕHUKAT hea kanda ka kaheks voldituna või puusadele lükatuna-proovi, kuidas Sulle paremini sobib.

Kõhu kasvades hakkavad ka pluusid ja topid lühikeseks jääma – KÕHUKA abil saad lisada neile pikkust, et katta kõht ja selg. KÕHUKAs aitab Sul tunda end mugavalt ning on abiks riiete kombineerimisel. Sa ei pea muretsema kogu garderoobi väljavahetamise pärast lapseootamise ajal.

KÕHUKAT on hea kasutada suvel, et kaitsta kõhtu otsese päikesekiirguse eest ning talvel saad selle abil hoida selja mõnusalt soojas. Sooja ilmaga võid lükata KÕHUKA puusadele, et vältida palavust, saades samaaegselt moodsa kihilise väljanägemise justkui kannaksid topeltpluusi. Kandes KÕHUKAT ümber piha riiete all, hoiad keha soojana.

KÕHUKAT saad kasutada ka peale lapse sündi, kui kehakaal taastub ning raseduseelsed riided veel päris hästi selga ei mahu. Ka iImetamisel on KÕHUKAST abi – Sa ei pea imetamise ajal kandma vaid imetamispluuse vaid saad kanda oma tavapäraseid riideid. Kanna KÕHUKAT oma igapäevaste riiete all ning hoiad sedasi imetamise ajal selja, kõhu ja puusad varjus ning soojas.

Mitmed naised on leidnud, et KÕHUKATon hea kasutada topina. Näiteks suvel, kui raseduse ajal palavus piinab ning otsid mugavat riietust. Topina leiad KÕHUKALE kasutust ka peale beebi sündi.

Imetamise alguses võivad rinnanibud muutuda valulikuks ja väga tundlikuks, nii et isegi otsene vee surve pesemisel võib olla valulik. Voldi KÕHUKAS kaheks ja pane über rinnapiirkonna - saad jälle nautida duśi all käimist.

Tegemist ei ole kõhubandaažiga vaid riietumist abistava aksessuaariga. Soetades väiksema numbri võib KÕHUKAS pakkuda kerget tuge, kuid ei asenda bandaaži, mis hoiab kõhtu üleval.

Kuidas valida õiget suurust?

Mõnele meeldib raseduse ajal, kui riided on tihedalt vastu keha, teisele, aga vabamad rõivad. Vastavalt sellele peaksid tegema ka KÕHUKA suuruse valiku. Võimalusel soovitame raseduse alguses valida väiksem suurus (mis on tihedamalt ümber) ning raseduse lõpus suurem.

Abiks võib olla juuresolev tabel, kus suurused on jaotatud selle järgi, millist numbrit riideid kandsid enne rasedust:

Suurus 1
32-36

Suurus 2
38-40

Suurus 3
42+

emmele

Kategooriad

Logi sisse

Kasutaja:
Parool:
Pole veel kasutaja? Registreeri
Unustasid parooli? Küsi uus!

Liitu uudiskirjaga Uudiskiri

Nimi:
E-post:
K. Kood:
E-post hoitakse 100% kaitstud!

Liitu Facebook-iga

Liitu ning ole esimene kes saab teada uutest pakkumistest, kampaaniatest, uutest toodetest ja kõigest muust lehel toimuvast.

Makseviisid jm. mänguasjad

pehmed mänguasjad