lastekaup

Lauamäng Eesti jalgpall

Lauamäng Eesti jalgpall
Toode Lauamäng Eesti jalgpall
Hind 26.25 €
Komplektis 1
Toote kood DD-1
Saadavus Tarneaeg (3päeva)
- +

Täringutega lauamäng “EESTI JALGPALL” on strateegilist mõtlemist arendav, lõbus ja hariv lauamäng. Selles mängus kaotajaid ei ole, sest lisaks mängulustile saavad kõik mängijad kasulikke teadmisi Eesti jalgpallikoondise kohta. Lauamäng annab võimaluse mänguväljakul kombineerida, mõelda, meelde jätta ning arutleda.
Mängu terviku moodustavad kaks erinevat osa:
1. kombineerimisoskust ja täringuõnne nõudev nuppudega mängulaud,
2. küsimuskaardid Eesti jalgpallikoondise kohta.
Mäng on segu klassikalistest täringuga lauamängudest, viktoriinist ja loomulikult jalgpallist. Sobib seltskonnale alates vanusest 12+.
Kergem on mängu alustada, kui ollakse eelnevalt kursis jalgpalli reeglistikuga, kuid mäng on hea vahend tutvustamaks reegleid ka neid mitte tundvale inimesele.
Mäng toimub kahe võistkonna vahel – sinised ja valged. Mõlemas võistkonnas on 11 mängunuppu – 10 väljakumängijat ja 1 väravavaht. Mängunuppe saab mänguplatsi ruudustikul liigutada vastavalt kahe täringuga visatud silmade arvule. Mängule lisab põnevust punase kaardi ja kollase kaardi täringute kasutamine. Kollased kaardid annavad võimaluse vastata küsimustele Eesti jalgpallikoondise kohta ja punane kaart saadab mängunupu pingile.
Täpsemad mängujuhised ja -reeglid leiab mängukarbist.
Mängulaua mõõdud 594 x 420 mm
Karbi mõõdud 324 x 217 x 42 mm

emmele

Kategooriad

Logi sisse

Kasutaja:
Parool:
Pole veel kasutaja? Registreeri
Unustasid parooli? Küsi uus!

Liitu uudiskirjaga Uudiskiri

Nimi:
E-post:
K. Kood:
E-post hoitakse 100% kaitstud!

Liitu Facebook-iga

Liitu ning ole esimene kes saab teada uutest pakkumistest, kampaaniatest, uutest toodetest ja kõigest muust lehel toimuvast.

Makseviisid jm. mänguasjad

pehmed mänguasjad