lastekaup

Reer tulekustutustekk

Reer tulekustutustekk
Toode Reer tulekustutustekk
Hind 12.95 € 18.95 €
Komplektis 1
Toote kood 8015
Saadavus Kohe saadaval
Bränd Reer
- +

Tulekustutustekk on klaasriidest valmistatud tulekindla materjali (120x120 cm) tükk, mis on varustatud rihmadega, mille abil on võimalik kustutustekk kiiresti selle pakendist välja tõmmata. Sellega saab kustutada tule seda lämmatades: kolle kaetakse ettevaatlikult tekiga, nii takistatakse hapniku juurdepääs ning tuli sumbub. Tekk peab süttinud aine või seadme täielikult katma.

Tulekustutustekki tohib kasutada vaid korra, kuna inimene ei ole ise pädev hindama, millise kahjustuse materjal selle kasutamisel sai. Kui tuli on tekki kahjustanud, võib selle teistkordsel kasutamisel ise viga saada. Rasvapõlengu puhul on tavaline, et rasv imendub tuleteki pinda ning järgmisel kasutamiskorral võib see süttida ning tekitada suuremat kahju kui kustutatav tulekolle. 
Tuletekki ei pesta, kuna masinpesu võib rikkuda selle riide struktuuri, mistõttu ei pruugi see enam kustutamisel tulekindel olla.

Kokku pakituna mõõdud: 16,0 cm x 4,0 cm x 26,0 cm.

emmele

Kategooriad

Logi sisse

Kasutaja:
Parool:
Pole veel kasutaja? Registreeri
Unustasid parooli? Küsi uus!

Liitu uudiskirjaga Uudiskiri

Nimi:
E-post:
K. Kood:
E-post hoitakse 100% kaitstud!

Liitu Facebook-iga

Liitu ning ole esimene kes saab teada uutest pakkumistest, kampaaniatest, uutest toodetest ja kõigest muust lehel toimuvast.

Makseviisid jm. mänguasjad

pehmed mänguasjad