lastekaup

Sleepytroll vankrikiigutaja

Sleepytroll vankrikiigutaja
Toode Sleepytroll vankrikiigutaja
Hind 134.10 € 149.00 €
Toote kood STL-001
Saadavus Kohe saadaval
- +

Sleepytrollil on sisseehitatud heli- ja liikumisandurid, mis hakkavad heli või liikumise registreerimisel teie jalutuskäru õrnalt kiigutama.

Anduri tundlikkust saab reguleerida vastavalt lapsevankri kaalule ja suurusele ning lapse käitumisele. Kui seade aktiveeritakse sensoritega, kiigutab Sleepytroll 3 minutit ja läheb siis tagasi unerežiimi.

Sleepytrolli saab sisse lülitada ka ilma andureid aktiveerimata. Siis töötab see 30 minutit, enne kui see automaatselt välja lülitatakse.

Sleepytrolli paindlik disain võimaldab selle ühendada igat tüüpi jalutuskäruga või ka turvahälliga. Lihtsalt kinnitage see ja jälgige, kuidas teie laps magama jääb. Pole vaja täiendavaid ühendusi ega tarvikuid!

Sleepytroll ei ole mõeldud teie asendamiseks vanemana, vaid on loodud selleks, et aidata teid välja, kui vajate tõesti kolmandat kätt. Nupud võimaldavad teil reguleerida kiikumise taset, muutes selle sobivaks lapse konkreetsele käitumisele ja vajadustele.

Sleepytroll on vastupidav toode, mis on välja töötatud ja testitud Skandinaavias karmides ilmastikutingimustes. Võtke see kaasa, kuhu iganes lähete.

Tehniline info:
Sobilik kõigile vankritele, turvahällidele. Universaalne kinnitus.
Helisensor, hakkab tööle kui beebi teeb häält.
Liikumisandur, hakkab tööle kui beebi liigutab vankris.
Laetav aku, sisseehitatud suure mahtuvusega aku, kestab tunde.

 

emmele

Kategooriad

Logi sisse

Kasutaja:
Parool:
Pole veel kasutaja? Registreeri
Unustasid parooli? Küsi uus!

Liitu uudiskirjaga Uudiskiri

Nimi:
E-post:
K. Kood:
E-post hoitakse 100% kaitstud!

Liitu Facebook-iga

Liitu ning ole esimene kes saab teada uutest pakkumistest, kampaaniatest, uutest toodetest ja kõigest muust lehel toimuvast.

Makseviisid jm. mänguasjad

pehmed mänguasjad