lastekaup

SPRK+ 12-pakk hariduskomplekt

SPRK+ 12-pakk hariduskomplekt
Toode SPRK+ 12-pakk hariduskomplekt
Hind 1439.90 €
Komplektis 1
Toote kood K001EDU005
Saadavus Laos (Paavli)
Bränd Sphero SPRK
- +

Spetsiaalselt haridusasutustele loodud 12 x Sphero SPRK+ robotit sisaldav sooduskomplekt, et alustada STEAM oskustel põhineva robootika ja programmeerimise õpetamist.

Sphero SPRK+ robotpall inspireerib uudishimu, loovust ja leiutamist läbi mängu ning programmeerimise. SPRK+ on palju enamat kui lihtsalt robot. Seda saab Sphero Edu äpi kaudu juhtida, õppida programmeerima, teha erinevaid käed-külge harjutusi ja jagada oma loomingut kogukonnaga. Navigeeri labürindis, programmeeri maalikunsti, tee järgi päikesesüsteem, loo oma veesõiduk, korralda tantsupidu – ainus piirang on Sinu kujutlusvõime.

Sphero Edu äpp ja internetikommuun võimaldavad teha koostööd teiste kasutajatega üle maailma, et luua uuenduslikke STEAM oskusi arendavaid õpilugusid ja anda igaühele võimalus õppida programmeerima. Eri õppeastmeid toetavad programmeerimisviisid: roboti kontrollimine nagu raadio teel juhitav sõiduk ja teekonna joonistamine (eelkool), visuaalne blokkide põhine programmeerimine (algkool), tekstipõhine kodeerimine Javascriptis (põhikool ja gümnaasium). Sphero SPRK+ robotit saab kodeerida ka mängulise Apple Swift Playgrounds iOS äpi kaudu.

SPRK+ viib käed-külge õppimise järgmisele tasemele tänu Bluetooth 4.0+ (Smart) toele ja kriimustuskindlale UV-kattega korpusele. Liitu teiste isetegijate, õppurite, õpetajate, juhendajate ja nutivanematega läbi ühtse sotsiaalse platvormi. Programmeeri kasutades SPRK+ sümboliseerib armastust robootika, programmeerimise ja STEAM oskuste vastu.

Komplekt sisaldab:
• 12x Sphero SPRK+ robot
• 12x juhtmevaba laadimisalus, USB laadimisjuhtmed
• 12x labürindi teip, 360° mall-nurgamõõtur, kleepsud
• 12x kasutusjuhend (ingl. k.)
• Sphero Edu tasuta äpp on allalaaditav läbi Apple App Store, Google Play ja Kindle Store

Mõeldud vanusele alates 8. eluaastast.
 
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.
emmele

Kategooriad

Logi sisse

Kasutaja:
Parool:
Pole veel kasutaja? Registreeri
Unustasid parooli? Küsi uus!

Liitu uudiskirjaga Uudiskiri

Nimi:
E-post:
K. Kood:
E-post hoitakse 100% kaitstud!

Liitu Facebook-iga

Liitu ning ole esimene kes saab teada uutest pakkumistest, kampaaniatest, uutest toodetest ja kõigest muust lehel toimuvast.

Makseviisid jm. mänguasjad

pehmed mänguasjad